Pigiai ir tiesiogiai keliaujam į Londoną

Pigiai ir tiesiogiai keliaujam į Londoną

Ruošiatės skristi į Londoną? Bandysite ir vėl kiek įmanoma daugiau sutaupyti? Nors aukosite savo laiką bei miegą kuriame nors oro uoste.

Tokia jau taupaus keliautojo kasdienybė, nieko čia nepakeisi, – taip pasakytų daugelis lietuvių, kuriems Londonas tapo ne lankytina vieta, bet antraisiais namais. Tik ar visada pirkdami bilietus į šį britišką metropoliteną susimąstome, kad iš nelabai didelio miesto Kauno į Didžiosios Britanijos sostinę galima nuskristi ne tik pigiai, bet ir tiesiogiai?

Greičiausiai, kad ne. Nors Kauno oro uostas stengiasi suteikti keik įmanoma geresnes sąlygas savo keleiviams. Skristi tiesiogiai yra naudinga dėl kelių labai elementarių priežasčių – kelionė yra trumpesnė, jei skrendame su didesniu bagažo kiekiu, tai tikimybė ji pamesti yra mažesnė, o ir pats keleivis pavargsta mažiau. Tada ir kasdieniai darbai kelia mažiau rūpesčių, nes nereikėjo nakties praleisti kuriame nors oro uoste.

Žinoma, kad kelionės pigumą lemia tik pačio keleivio veiksmai. Gyvenimą planuoti ne visada lengva, bet labai anksti pasirūpinti pigiais lėktuvo bilietais galima, nes jie tirpsta kaip ankstyvas pavasario sniegas. Kaunas-Londonas yra populiarus maršrutas. Žmonės ten dirba, mokosi, apsiperka, pramogauja, plečia savo verslą ar lanko giminaičius ir draugus.

Tiesioginio skrydžio pranašumai yra akivaizdūs. Deja, ne visada šie bilietai pakankamai pigūs būna, bet negalima sakyti, kad visada jie brangūs. Kartais išleista šiek tiek didesnė pinigų suma leidžia sutaupyti. Kaip minėta anksčiau, keleivis mažiau pavargsta, gali pasiimti didesnį bagažo kiekį ar sutaupo laiko, jei keliauja ne ilgam laiko tarpui. Juk norisi pavargti linksmai leidžiant laiką Londoną, o ne švaistant laiką oro uoste.

Taip pat skaitykite:

Suprantama, kad pigumas reikalauja ir tam tikro dėmesio. Pigus bus tik tada, kai žmogus gebės susirinkti jam naudingą informaciją. Naujienlaiškiai ar socialiniai tinklai nėra naujiena. Prenumeruojam, sekam, domimės, tada pigiai ir tiesiogiai skrendam.

Kalbėti apie pramogas ar lankytinas vietas šiame mieste net neverta. Pasirinkimas didelis, tereikia turėti noro bei finansų ir visos pramogos bus lengvai pasiekiamos. Jei skrendate čia pailsėti, tai geriausias patarimas – neskubėkite. Tik tada suvoksite, kaip greitai gyvenimas juda čia ir ekscentriškas Londonas paliks neišdildomą įspūdį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Auto supirkimas – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje