Pagrindiniai pavojai kelyje vasarą – kokie jie

PAGRINDINIAI PAVOJAI KELYJE VASARĄ. Vasara yra tas metas, kai daugelis iš mūsų stengiasi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, todėl keliaujame į ieškodami gražiausių gamtos kampelių ar stengiamės atrasti kuo ramesnę vietą pajūryje. Taip pat daugelis keliaujame ir į kaimynines šalis, kur taip pat gausu pačių įvairiausių kempingų, poilsiaviečių ir rekreacinių zonų, kur galima kokybiškai praleisti laiką ir gerai pailsėti. Tačiau tam, kad atostogų ar savaitgalio kelionės neapkarstų verta tinkamai paruošti savo automobilį, kad jis būtų ne tik techniškai tvarkingas, bet ir saugus. Dėl to, labai svarbu pasirūpinti, kad vasarinės padangos būtų nepriekaištingos ir leistų patirti vairavimo komfortą, o ne keltų stresą.

PAGRINDINIAI PAVOJAI KELYJE VASARĄ

PAGRINDINIAI PAVOJAI KELYJE VASARĄ

Kelionėse į gamta, slypi daug malonumų, bet kyla ir nemenkų iššūkių, pavyzdžiui važiuojant per miškingas vietoves į kelią gali išbėgti stirnos, šernai ar briedžiai. Tam, kad įvyktų netikėtas susidūrimas, užtenka  vos kelių sekundžių akimirkos. Dėl to, be galo svarbi ne tik vairuotojo reakcija, jo vairavimo įgūdžiai ir patirtis, bet ir tinkamos padangos, kurios leidžia efektyviai ir greitai manevruoti automobilį, jį staiga sustabdyti ar sumažinti greitį. Todėl prieš kelionę būtina patikrinti padangas, kad jose nebūtų jokių įbrėžimų ar kitų mechaninių pažeidimų, išsipūtimų. Tad rekomenduojama tikrinti oro slėgį, kad jis būtų optimaliai pasiskirstęs ir padangos neatrodytų subliuškusios. Be to, svarbu, kad padangų protektorius būtų nenusidėvėjęs ir nepažeistas. Rekomenduojama, kad jis būtų ne mažesnis nei 1,6 mm. Įsitikinti ar jūsų protektoriaus raštas nenusidėvėjęs galima ir pagal specialias nusidėvėjimo ribas ir indikatorius, esančius ant padangų. 

Naudinga pasidomėti:

Populiariausias vasarinių padangų diametras – R16

Platų vasarinių ir kitiems sezonams skirtų padangų asortimentą, galite rasti internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt, kur prekiaujame žinomiausių pasaulio padangų gamintojų, tokių kaip Goodyear, Pirelli, Michelin, Hankook ir kitų prekės ženklų gaminiais. Randamos ne tik populiariausio diametro Beepunkt.lt vasarines R16 padangos, bet ir kitų dydžių bei klasių automobilių padangos vasaros sezonui geriausiomis kainomis rinkoje. Taip pat galima pasinaudoti įvairiomis akcijomis ir sezoniniais išpardavimais, kurių metu įsigysite pageidaujamas vasarines padangas, neišleisdami daug pinigų.

Minivan.lt