Klaipeda Rygos oro uostas. Komfortas keliaujantiems dažniau!

Ne paslaptis, kad oro uostai yra stotelė, kuri atveria plačias galimybes keliauti. Deja, bet ne visi keliaujantys gyvena arti oro uostų ir mažesnės bilietų kainos paieškos, neretai nuveda net į kaimyninės šalies oro uostą. Lietuva turi 3 oro uostus, tai Vilniaus, Kauno ir Palangos. Nors keliaujančių juose netrūksta, dalis lietuvių, neretai pasirenka Latvijoje esantį Rygos oro uostą. Žinoma, iš Vilniaus ar Kauno važiuoti į Rygą tik dėl pigaus skrydžio gal ir nėra logiška, bet Klaipėdos mieste gyvenantys gali patvirtinti, kad labai dažnai važinėja maršrutu uostamiesti Rygos oro uostas.

Klaipeda Rygos oro uostas

klaipeda rygos oro uostas

Naudinga žinoti, kad Rygos oro uostas nuo Klaipėdos miesto yra nutolęs panašiai kaip ir Vilnius, šiek tiek daugiau nei 300 kilometrų. Kadangi leistinas greitis yra 90 kilometrų per valandą, nesudėtinga paskaičiuoti, per kiek laiko galima atvykti į Rygoje įsikūrusį oro uostą. Dažnai maršrutu Klaipeda Rygos oro uostas keliaujantys žino ir internetinio puslapio Zuikiobilietai.lt pavadinimą. Kadangi šiame puslapyje galima rasti ne tik lėktuvo bilietų, bet ir užsisakyti – rezervuoti vietą minivene, kuris dažnam keleiviui padeda nuvykti iš Klaipėdos į Rygą.

Zuikiobilietai.lt – keleivių vežimas

Zuikiobilietai.lt siūlo išskirtines paslaugas keleivių pervežimo sferoje. Jei vieni keleiviai ieško itin mažos pervežimo kainos ir yra pasiruošę kone stovėti daugiau nei 3 valandas, tai yra ir tokių keleivių, kurie iki Rygos oro uosto, iš uostamiesčio nori nuvažiuoti kaip galima patogiau. Tenka pripažinti, kad sėdėti ir žiūrėti per langą dar nėra komfortas. Minėti Zuikiobilietai.lt siūlo labai patogius minivenus, kurie talpina tik 6 keleivius ir salone turi 3 LCD televizorius. Televizorių pagalba galima sumažinti kelionės laiko pojūtį, žiūrint video filmus ar koncertus. Kelionės iš Klaipėdos į Rygą neprailgsta. Be to, ekipažas siūlo ir nemokamas paslaugas kelionės metu:

  1. Nemokamas ir neribotas Wi-Fi;
  2. Nemokamas mineralinis vanduo (su burbuliukais arba ne);
  3. Pagalba pernešant lagaminus ir juos pristatant iki lagaminų registravimo patikrai punkto;

Zuikiobilietai.lt ir Klaipėda Ryga maršrutas – neatsiejama paslaugų teikimo dalis. Pradėkite atrasti komfortą, kad kelionės neprailgtų.