Išsinuomoti galima tiek ekonominį, tiek prabangų automobilį

Vilniuje išsinuomoti galima įvairių tipų automobilius. Jei reikia ekonominės klasės, problemų nebus, jei reikalausite prabangios transporto priemonės, prašom. Sunkumų išsinuomoti automobilį sostinėje nėra, tereikia būti apsisprendus, kurios rūšies ir kuriam laikotarpiui.

Išsinuomoti galima

išsinuomoti galima

Vilniaus miesto svečiams arba vietiniams gyventojams, išsinuomoti automobilį nėra sudėtinga. Nors yra kriterijų, pagal kuriuos bendrovės filtruoja klientus, pasinaudoti nuoma galima. Tereikia būti tinkamo amžiaus, neretai jis prasideda nuo 21 ar 24 metų. Privalu turėti vairuotojo pažymėjimą ir pagal atskirų nuomos punktų reikalavimus ir vairavimo stažą. Suprantama, kad tik išsilaikę teises ir atsiėmę vairuotojo pažymėjimą, transporto priemonės sostinėje išsinuomoti negalės.

Automobilių nuoma Vilniuje

Nors transporto priemonių nuomos punktų sostinė yra bent kelios dešimtys, kriterijų, pagal kuriuos rūšiuojamos, turi ir klientai. Pavyzdžiui, ne visi klientai, kurie nori išsinuomoti automobilį nori palikti užstatą. Kuris, neretai, siekia 100 ar net kelis šimtus eurų. Kai kurie vartotojai mano, jog geriau, tuos pinigus išleis pramogoms kelionės metu, nei paliks pasaugoti depozitinėje sąskaitoje ar nuomos punkte. Todėl automobilių nuoma Vilniuje turi daugiau privalumų nei minusų.

auto nuoma vilniujeautomobilių nuoma vilniuje

  • Išsinuomoti transporto priemonę galima trumpam laikotarpiui – 2 dienoms;
  • Esant poreikiui, automobilį Vilniuje išsinuomosite ir ilgesniam laikotarpiui – savaitei ar mėnesiui;
  • Didesnis nuomos laikotarpis mažina nuomos kainą – iš 45 eurų gali kristi iki 35 ar net 30 eurų. Tam įtakos gali turėti didesnis nuomos laikotarpis;
  • Galima pasirinkti automobilį pagal individualų poreikį. Jei Vilniaus miesto svečiai nori taupiai apvažiuoti visas lankytinas vietas, tuo pat metu nesunaudoti ir daug degalų, jiems naudinga rinktis ekonominę klasę. Toks nuomos pasirinkimas leis visapusiškai sutaupyti ne tik nuomai, bet ir degalams. Žinoma, yra ir tokių klientų, kurie nori didesnio komforto, todėl nuomai renkasi prabangias transporto priemones. Vieni tenkinasi limuzinų klase, kiti pasirenka visureigius. Tokiuems sprendimams įtakoja įvairios šventės, jubiliejai arba komandiruotės susitikimams su verslo partneriais. Ilgoms kelionėms naudingiau rinktis komfortą, kas vargina mažiau, nors kainuoja daugiau;
  • Ne visos automobilių nuomos bendrovės reikalauja aukščiau minėto užstato. Parodydamos lankstumą savo klientų atžvilgiu, kai kurios įmonės nereikalauja užstato iš klientų. Tai gerai ar ne, sprendžia auto nuoma besidomintys.

Lanksčios nuomos sąlygos

Naudinga įdėmiai susipažinti su priemonių nuomos sąlygomis, kas kelionėje leis jaustis kur kas smagiau bei patogiau. Vėluojant grąžinti automobilį į nuomos punktą laiku, lanksčios sąlygos leis lengvai pratęsti nuomą dar vienai parai be jokių papildomų mokesčių.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt