Vandens filtrai – namams, buičiai

Vandens filtrai – įrankis kokybiško vandens tiekimui buityje, į namus. Kiekvienas šaltinis turi savo vandens sudėtį, kuri ne visada yra tinkama vartotojams, o kartais ir žalinga sveikatai. Todėl kokybiško vandens tiekimo į namus užtikrinimui geriausias pasirinkimas yra vandens filtrai.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Daugelis, buityje, vandens kokybės gerinimui naudoja Brita filtrus. Naudojant šiuos filtrus sukuriamas kokybiškas vanduo, kurį galima naudoti kaip geriamą, maisto gamybai. Tačiau Brita filtrai yra riboto našumo, todėl individualių namų savininkai dažniau renkasi didesnio pajėgumo filtrus, kuriuos siūlo Pureaquafilter.lt specialistai. Šylant orams atsigauna statybos, pratęsiami jų užbaigimo ar įrengimo etapai. Todėl vandens tiekimui yra pasirenkami vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt kokybės užtikrinimui.

  • Mechaniniai filtrai namams yra pirminio filtravimo sistemos. Jų pagalba į namų vandens tiekimo sistemą nepateks neorganinės ar neištirpusios organinės medžiagos. Tai gali būti dumblas, smėlis, žemės, rūdys ar kitos dalelės. Todėl mechaniniai filtrai yra montuojami vandens paėmimo pradžioje ir geriausiai tarnauja apsaugant namų sistemą, kitus filtrus grandinėje;
  • Nugeležinimo filtrus Pureaquafilter.lt specialistai rekomenduoja namuose naudoti tokiu atveju, kai vandenyje yra fiksuojamas per didelis geležies kiekis. Nors geležies perteklių vandenyje galima pastebėti ir plika akimi, atlikus vandens tyrimą galima sužinoti, kad jame yra kur kas daugiau nepageidaujamų medžiagų. Viena jų yra sieros vandenilis, kuris pasižymi nemaloniu, supuvusių kiaušinių kvapu;
  • Kietas vanduo yra svečias daugelyje namų. Tačiau pagerinti situaciją buityje ir namuose įmanoma nesudėtingai. Vandens minkštinimo bei nukalkinimo sistemos namams iš Pureaquafilter.lt leidžia maksimaliai sumažinti kalkių nuosėdų kiekį. Taip yra apsaugoma namuose naudojama vandens tiekimo bei šildymo sistema, buitinė technika. Todėl Pureaquafilter.lt nukalkinimo filtrai namams yra geriausias pasirinkimas norint išvengti kalkių nuosėdų;
  • Filtrai skalbimo mašinoms pagerins skalbimo proceso efektyvumą, sumažins sunaudojamos energijos bei priemonių poreikį.

Kokybiškas vanduo sveikatos gerinimui

Kadangi vanduo yra geros savijautos šaltinis. Rūpintis jo kokybe namuose taip pat svarbu. Todėl Pureaquafilter.lt filtrai leis tai pasiekti nesudėtingai ir pajėgumu, kuris tinkamiausias Jūsų namams.

Taigi, žinant, kad kokybiškas vanduo ir vandens filtrai yra tarpusavyje glaudžiai susiję, atraskite populiariuosius Pureaquafilter.lt ir pasikonsultuokite su specialistais dėl geriausio Jums varianto.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Minivan.lt