Vilniuje pigiai

Automobilių nuoma pigiai? Vilniuje? Misija – įmanoma

Kartais prireikia išsinuomoti automobilį Vilniuje. Tai atlikti nesudėtinga, bet ne retai būna vienas pagrindinis reikalavimas – pigiai. Taupumas nėra bloga savybė.

Įmonės, teikiančios automobilių nuomos paslaugas, arba keleivių pervežimo paslaugas teikiantys Zuikiobilietai.lt  Vilniuje į šį reikalavimą atsižvelgė. Vilniuje galima ne tik išsinuomoti automobilį, bet tai padaryti gan pigiai. Nereikia pamiršti ir nemažos konkurencijos, kuri ne tik suteikia pasirinkimo laisvę, bet ir labai parankią kainą. Daugelyje paslaugos sričių yra kovojama ne tik paslaugų kokybe, bet ir kaina.

Kokios priežastys lemia pigią automobilių nuomą? Anksčiau minėtas faktas, kad konkurencija palieka savo pėdsaką, bet ir naudojama technika. Ekonominės klasės, nedideli automobiliai negali kainuoti tiek pat kiek ir aukštesnės klasės, prabangios transporto priemonės. Automobilio gamybos data, tai dar viena priežastis taikyti mažesnę nuomos kainą. Suprantama, kad automobiliai, kurie buvo pagaminti iki 2001 metų bus dažniausiai nuomojami 25-50 eur už parą ribose. Jie nepasižymės visomis savybėmis, kurias turi naujesnės laidos transporto priemonės, bet jei reikia automobilio ir pakankamai pigiai, tai yra vienintelis teisingas sprendimas.

Zuikiobilietai.lt – Vilnius Klaipeda Vilnius ir jų siūlomos keleivių pervežimo paslaugos iš arba į oro uostus yra komfortabilios. Pavyzdžiui, nesvarbu iš kur vykstate į Vilniaus oro uostą, Zuikiobilietai.lt minivenuose galėsite žiūrėti filmus, vaikai filmukus, vieni kitiems netrukdydami. Nemokama kava ir internetas – labai svarbios paslaugos, ypač į Vilnių iš Klaipėdos arba atvirkščiai, iš Vilniaus į Klaipėdą norintiems grįžti. Kelionė trunka virš 3 valandų, todėl jei nepasnausti automobilyje, tai nors pasiklausyti muzikos ar panaršyti Facebooke, Instagrame nemokamai – kone kiekvieno keleivio poreikis.

5-12 metų senumo automobiliai dažniausiai bus nuomojami 50-120 eurų ribose. Jie būna įvairaus galingumo su visomis komforto priemonėmis, pritaikyti patogiai ir saugiai keliauti miestuose ir už jo ribų.

Nauji automobiliai, kurie dar turi gamintojo garantiją, už vieną parą bus pareikalaus nuo 120 eur. Automobilio amžius dažniausiai neviršija 5 metų. Tai, žinoma, yra patrauklu, kai reikia šiek tiek geriau atrodančios transporto priemonės, bet tai nebus taip pigu, kaip su šiek tiek senesne ar ekonominės klasės transporto priemone.

Pirmi du kainų lygiai yra patys populiariausi, jų nuoma domisi ne tik Lietuvos piliečiai, bet ir svečiai iš užsienio, kai reikia patikimos ir nebrangios transporto priemonės.

Beje, komfortas čia nelieka nuošalyje, kondicionierius ir klimato kontrolė, šildomos sėdynės, GPS sistema, galinio matymo aparatūra ir kitos priemonės, neretai ir ekonominės klasės automobilį paverčia brangesniu produktu. Komfortas kainuoja, tad automobilio nuoma su „privalumais“ bus visada didesnė.

Nebrangiai išsinuomoti automobilį arba užsisakyti taksi Vilniuje nesunku. Sudėtingiau yra pasirinkti bendrovę, kuri teiktų klientui palankias sąlygas. Didelė konkurencija Lietuvos sostinėje – geras ženklas, nes patikima transporto priemonė, kuri yra saugi kelyje, gali būti greitai ir pigiai išnuomota.

Klaipeda Vilniaus oro uostas Klaipeda – Zuikiobilietai.lt.

Jei Vilniuje ieškote taxi pigiau, tikitėsmažesnės kainos už pavežimo paslaugas, ieškokite Taksinet.lt ekipažų.

Automobilių nuoma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Auto supirkimas – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje